781-958-695 LUB 662-067-662

Festyny

Zajmujemy się prowadzeniem imprez masowych: festynów rodzinnych, gminnych, szkolnych itp. zarówno na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach. Zajmiemy się profesjonalną konferansjerką jak i całym scenariuszem imprezy.

Nasz program dostosowany jest dla każdej grupy wiekowej - zarówno dla dzieci jak i dorosłych, każdy przychodząc na festyn prowadzony przez nas znajdzie coś dla siebie. Liczne animacje taneczne, konkursy, konkurencje drużynowe i indywidualne sprawią, że wszyscy uczestnicy aktywnie będą się angażować w zabawę.

Podczas tego typu imprez możemy swobodnie ustalać scenariusz tak aby wpleść w program występy grup tanecznych, zespołów muzycznych czy innych atrakcji, które uatrakcyjnią wydarzenie. Kiedy zapadnie zmrok, a pogodna ciepła noc zachęca do pozostania na festynie proponujemy dyskotekę pod gwiazdami.

Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i znakomitą atmosferę.

 

 

WYNAJEM

W swojej ofercie również posiadamy urządzenia pneumatyczne(dmuchańce) i inne urządzenia rekreacyjne. Kolorowe zjeżdzalnie dmuchane, zamki do skakania i wiele innych obsługiwane są przez nasz zespół animatorów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem najmłodszych użytkowników atrakcji. Proponujemy konkurencyjne ceny i łączenie wynajmu w pakiecie z animacjami/prowadzeniem festynu.

Do zaoferowania mamy m.in.

- Dmuchana zjeżdżalnia (średnia i duża)

- Dmuchany zamek do skakania (4x4m)

- Ścianka wspinaczkowa (urządzenie pneumatyczne 7m wysokości)

- Kula do Zorbingu

- Dart pneumatyczny

- Automat do waty cukrowej

- Automat do popcornu

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny dodatkowych atrakcji.

 

Galeria Zdjęć