781-958-695 LUB 662-067-662

Imprezy firmowe, okolicznościowe

Imprezy firmowe i okolicznościowe stawiają przed Organizatorem poważne pytanie - co zrobić, aby goście świetnie się bawili? Odpowiedzią na to pytanie jesteśmy my. Przychodzimy z pomocą w zabawieniu gości przy znakomitej atmosferze i muzyce. Dostosowujemy repertuar do grupy wiekowej i rodzaju imprezy, dokładamy starań, aby każdy gość od początku do końca bawił się jak najlepiej.

Zajmujemy się oprawą imprez takich jak:

- Bal Sylwestrowy
- Bal Karnawałowy
- Walentynki
- Ostatki
- Dzień Kobiet
- Dzień Rodziny
- Bal Andrzejkowy
- Urodzinki dla dzieci

Chcesz zorganizować Jubileusz, Urodziny, Biesiadę, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Matki, Dzień Ojca? Ile okazji, tyle pomysłów na imprezę i dobrą zabawę z nami.

Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i szampańską atmosferę.

 

WYJAZDY/ IMPREZY INTEGRACYJNE

Jest to propozycja kierowana do firm, instytucji, placówek oświatowych. Umilimy czas podczas wyjazdu/imprezy integracyjnej. Przełamanie 'pierwszych lodów' z reguły nie należy do najłatwiejszych, najlepiej zrobić to przez zabawę i taniec. Sprawimy, że wszyscy po spotkaniu integracyjnym zapoznają się bardzo dobrze, a dalsza współpraca będzie zapowiadała się obiecująco.

Proponujemy zabawy pomagające na wzajemnym poznaniu i wymagające pracy zespołowej.

Oto kilka propozycji:

- zabawy w plenerze
- wieczory taneczne
- dyskoteki
- imprezy tematyczne (np. Piraci 75 mórz, Straszny Dwór, Bajkowa Kraina itp.)
- występy kabaretowe

Program dostosowany jest indywidualnie do konkretnej grupy odbiorców. Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i wyśmienita atmosferę.

 

Galeria zdjęć